Hizmetlerimiz

Konut Sigortası

Konut sigortası ürünleri ile yangından su baskınına, depremden hırsızlığa kadar birçok riske karşı evinizi, eşyalarınızı hatta hayatı paylaştığınız sevdiklerinizi güvence altına alabilirsiniz.

Daha Fazlası...
Sağlık Sigortası

Önce sağlık diyorsanız, kendinizin ve ailenizin sağlığını herşeyden önde tutuyor ve değer veriyorsanız, Hanedar Sigorta’nın farklı ihtiyaçlara göre hazırlanmış sağlık sigortalarından biri mutlaka size göre!

Daha Fazlası...
Araç Sigortası

Aracınıza özel ürünlerimizle, aracınızın çalınmasından, kaza sonucunda karşılaşabileceğiniz zararlara karşı sizi ve aracınızı güvence altına alıyoruz.

Daha Fazlası...
Bireysel Emeklilik

Bireysel Emeklilik Sistemi; bireylerin emekliliklerinde rahat etmeleri için düzenli olarak tasarrufta bulunmalarını sağlayan, sosyal güvenlik sistemini tamamlayan, yasayla düzenlenmiş ve devlet tarafından devlet katkısı ile desteklenen bir kişisel geleceğe yatırım sistemidir.

Daha Fazlası...
Seyehat Sigortası

Seyahatiniz esnasında aniden hastalanmanız veya yaralanmanız durumunda, ayakta tedavi ve hastane, ameliyat ve tedavi masrafları ile doktorunuzun yazdığı ilaçların masrafları limitler dâhilinde ödenir.

Daha Fazlası...
İşyeri Sigortası

Küçük ve orta ölçekli değişik sektörlerde faaliyet gösteren işyerlerinizi, bina ve bina içindeki mal varlığınızı, çalışanlarınızı, Hanedar Sigorta farkı ile olası risklere karşı güvence altına alabilirsiniz.

Daha Fazlası...

Sizin için en uygun teklifi hazırlıyoruz